OFERTA

Villamartin, pow. 120 m2
Numer:7428
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Cena:135 000 Eur
Powierzchnia:120 m2
Region:śląskie
Miasto:Villamartin
Ilość pokoi:4


Opis:
Agent prowadzący marian Włoszek tel. 600-296-350
Fantastyczna cena! Urocza willa w spokojnej dzielnicy mieszkalnej. Ten nowoczesny i bardzo dobrze zbudowany dom ma tylko kilka lat i jest w nieskazitelnym stanie. Jest on położony w ładnej okolicy, bardzo blisko do wszystkich udogodnień oraz plaży.Willa ma duży salon z częściowo otwartą kuchnią, 3 pokoje dwuosobowe i 2 łazienki. Wszystkie meble i sprzęt AGD są wliczone w cenę zakupu.Obiekt został zbudowany w bardzo wysokim standardzie i posiada wiele funkcji specjalnych.Ogród i tarasy oferują otwarte widoki na okolicę.
Villamartin Plaza, słynne z obfitości uroczych barów i restauracji oraz pola golfowe Villamartin Golf usytuowane są w odległości krótkiego spaceru.
Cena 139,000 Euro

Hiszpania nigdy nie była tak blisko jak dzisiaj jedynie dwie godziny lotu i koszt podróży porównywalny z przejazdem nad Bałtyk!!!
I tak tania jak dziś - po ostatnim kryzysie ceny nieruchomości są podobne jak w Polsce!!!
Zmień klimat na słoneczną Hiszpanię i ciesz się tańszym i weselszym życiem w jej najzdrowszym i najpiękniejszym zakątku wokół Alicante. Osiedlając się na Costa Blanca lub Costa Calida będziesz korzystać z najlepszego klimatu Europy!!!
Region Costa Blanca, czyli ?Białe Wybrzeże?, razem z Costa Calida, inaczej ?Gorącym Wybrzeżem?, w swojej południowej części, ciągnący się od Alicante na północy po La Manga na południu, został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za posiadający najzdrowsze środowisko w Europie. Ponad 300 dni słońca w ciągu roku oraz średnia dzienna temperatura 18C w zimie sprawiają, że wybrzeże to stwarza idealny klimat do prowadzenia zdrowego trybu życia przez cały rok.
Pobliskie pasma górskie rozciągnięte od Alicante poprzez Murcję i dalej do Kartaginy opasują żyzną równinę, gdzie zima przypomina wiosnę, a wiosna i jesień przypominają lato, co stanowi miłą odmianę dla przybywających z północnych obszarów Europy!
Uwaga!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Koszt prowizji pokrywa właściciel nieruchomości w Hiszpanii.
Zapewniamy polskojęzyczna pomoc w Hiszpanii ?od lotniska do notariusza?.
Pomagamy w zdobyciu kredytu i załatwieniu wszelkich formalności.
Należy pamiętać, że do ceny nieruchomości dochodzą koszty związane z opłatami notarialno-hipotecznymi i podatkami (ok. 6-10% wartości nieruchomości)


Copyright 2011 Nieruchomości Śląskie