OFERTA

Torrevieja, pow. 120 m2
Numer:7439
Rodzaj transakcji:sprzedaż
Cena:159 000 EUR
Powierzchnia:120 m2
Region:śląskie
Miasto:Torrevieja
Ilość pokoi:3
Liczba pięter:2


Opis:
Piękna willa na działce o powierzchni 450 m2. Usytuowana na obrzeżach Torrevieja, w dobrze rozwiniętej dzielnicy mieszkalnej.Willa posiada duży i jasny salon, jadalnie z kuchnia, 2 duże sypialnie 1 łazienkę. Na terenie posiadłości znajduje sie ogród .Ładny taras na dachu nadają poczucie przestrzeni i luksusu. Z tarasu na dachu roztacza się piękny widok na okoliczne tereny zielone oraz jezioro. Istnieje wiele sklepów, barów i restauracji, w odległości krótkiego spaceru.

Cena: 159,000 Euro

Agent: Marian Włoszek tel: 600 296 350

Hiszpania nigdy nie była tak blisko jak dzisiaj jedynie dwie godziny lotu i koszt podróży porównywalny z przejazdem nad Bałtyk!!!
I tak tania jak dziś - po ostatnim kryzysie ceny nieruchomości są podobne jak w Polsce!!!
Zmień klimat na słoneczną Hiszpanię i ciesz się tańszym i weselszym życiem w jej najzdrowszym i najpiękniejszym zakątku wokół Alicante. Osiedlając się na Costa Blanca lub Costa Calida będziesz korzystać z najlepszego klimatu Europy!!!
Region Costa Blanca, czyli ?Białe Wybrzeże?, razem z Costa Calida, inaczej ?Gorącym Wybrzeżem?, w swojej południowej części, ciągnący się od Alicante na północy po La Manga na południu, został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za posiadający najzdrowsze środowisko w Europie. Ponad 300 dni słońca w ciągu roku oraz średnia dzienna temperatura 18C w zimie sprawiają, że wybrzeże to stwarza idealny klimat do prowadzenia zdrowego trybu życia przez cały rok.
Pobliskie pasma górskie rozciągnięte od Alicante poprzez Murcję i dalej do Kartaginy opasują żyzną równinę, gdzie zima przypomina wiosnę, a wiosna i jesień przypominają lato, co stanowi miłą odmianę dla przybywających z północnych obszarów Europy!
Uwaga!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Koszt prowizji pokrywa właściciel nieruchomości w Hiszpanii.
Zapewniamy polskojęzyczna pomoc w Hiszpanii ?od lotniska do notariusza?.Copyright 2011 Nieruchomości Śląskie